Bukmacher eFortuna zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom za typowanie KSW 63. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, aby w przypadku, gdy faworyci zawiodą otrzymać zwrot 100% stawki.

Darmowe bonusy na KSW 63 od Fortuny

Darmowe bonusy na KSW 63 od Fortuny

Nie da się ukryć, że przed nami bardzo ciekawe walki podczas KSW 63. Bowiem dojdzie do takich starć, jak m.in. Kinci vs Solidc, Pawlak vs Janikowski, czy też Stosic vs Andryszak.

Na tą okazję bukmacher www.eFortuna.pl oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę „Bezpiecznik na KSW 63”. Istotne jednak jest to, już jest ona aktywna wyłącznie w dniu 4 września.

Bonus na KSW 63:

Zadaniem graczy w wspomnianej ofercie promocyjnej jest zagranie kuponu SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, który będzie spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z KSW 63
  • typy mogą być z oferty przedmeczowej lub „na żywo”
  • minimum stawka 100 PLN
Bonus w Superbet

W przypadku, gdy kupon okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie typera. Natomiast, jeśli faworyci zwiodą gracz otrzyma zwrot 100% stawki, gdzie można otrzymać nawet 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w eFortunie:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną na sam start, w której to każdy nowy użytkownik może liczyć na:

  • 20 PLN za założenie konta bez żądnego depozytu
  • premię równowartości dokonanej wpłaty do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne typerom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na Premier League od Betclic. Do podziału 45 000 PLN dla typerów
Następny artykułBonus na piłkę nożna na żywo w Betclic. Jak odebrać ekstra 40 PLN?
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.