Bukmacher STS online w swojej najnowszej promocji „Bonus od depozytu do 50 PLN” nagradza wszystkich aktywnych graczy. Typerzy i to bez znaczenia będą mogli liczyć na dodatkowe środki i to bez znaczenia, jak zostaną rozegrane rozliczone!

50 PLN na sporty wirtualne od STS

50 PLN na sporty wirtualne od STS

Warto jest dodać, że sporty wirtualne cieszą się sporą popularnością. Wynika to z tego, że są one dostępne przez całą dobą. Poza tym mecze rozgrywane są w krótkim czasie i z dużą intensywnością.

A każdy typer sportów wirtualnych może liczyć na darmowe środki w promocji „Bonus od depozytu do 50 PLN”. Użytkownik, który jest zainteresowany tą akcją musi koniecznie do niej się zapisać na stronie www.STS.pl.

Lecz warto jest mieć na uwadze, że jest ona aktywna wyłącznie w dniach od 22 od 24 marca do godziny 23:59.

Gwarantowane bonusy na sporty wirtualne

Zadaniem graczy w promocji „Bonus od depozytu do 50 PLN” jest dokonanie w pierwszej kolejności wpłaty na swoje konto. A co istotne jest to, iż nie może ona być mniejsza niż 50 PLN.

Następnie bukmacher STS dopuszcza już zagranie kuponu promocyjnego. Kwalifikują się zakłady zarówno pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe. Lecz nie ważne, jaki rodzaj zakłady wybierze gracz musi spełniać on następujące warunki:

  • wyłącznie typy z kategorii sportów wirtualnych
  • kurs łączny nie mniejszy niż 1.85
  • stawka nie może wynosić mniej niż 50 PLN
Bonus na start w Fortunie

Po tym, jak legalny bukmacher STS rozliczy kupon promocyjny użytkownik otrzyma bonus o wartości 25% wpłaty. W tym przypadku nie ma znaczenia, jak kupon został rozliczony. A warto jest dodać, że maksymalna wartość, jaka może wynieść to nawet 50 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to na konto każdego gracz może trafić premia o wartości 1229 PLN.

Pamiętać trzeba jednak o istotnym aspekcie. A mianowicie gracz, który chce dokonać aktywacji pakietu powitalnego obowiązkowo w formularzu rejestracyjnym musi wpisać kod promocyjny –> BETONLINE.

To sprawi, że już po samym założeniu konta gracz otrzyma 29 PLN bez wpłaty własnej. Na kolejne środki gracz będzie mógł liczyć po dokonaniu pierwszego depozytu. Wówczas otrzyma premię jej równowartości do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPula nagród 25 000 PLN od Fortuny na Europejskie Puchary
Następny artykułEuropejskie puchary: Bonusy od bukmachera eWinner. Gwarantowane 90 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.