Czas na drugą serię spotkań w ramach piłkarskiej Ligi Narodów. Już w najbliższą środę, tj. 8 czerwca czeka nas spotkanie pomiędzy Belgią, a Polską. Z okazji tego starcia każdy z graczy może otrzymać nawet 100 PLN od legalnego bukmachera STS.

Gwarantowane 100 PLN na mecz Belgia – Polska w STS

Gwarantowane 100 PLN na mecz Belgia – Polska w STS

A śmiało trzeba powiedzieć, że nastroje w obu ekipach są zupełni odmienne. Belgowie w pierwszej kolejce kompletnie nie mieli nic do powiedzenia w rywalizacji z Holandią, gdzie przegrali 4-1. Polacy, zaś okazali się lepsi od Walijczyków.

Bukmacher STS online oferuje graczom specjalną akcję promocyjną, w której to każdy z typerów może liczyć na pewną kasę w ramach oferty promocyjnej „Bezpieczne 100 PLN. Wytypuj mecz Belgia – Polska”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach od 6 do 8 czerwca do godziny 23:59.

Użytkownik, który chce skorzystać z wspomnianej oferty koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy

Bukmacher STS online w ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszcza kupony zarówno pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe.

Lecz nie ważny, jaki rodzaj kuponu użytkownik wybierze konieczne jest to, aby na zakładzie znajdować się minimum jedno zdarzenie dotyczące meczu Belgia – Polska, które może pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Aktualny kod promocyjny w Superbet

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany o gracz będzie mógł liczyć na premię. A dokładnie mówiąc otrzyma on bonus o wartości 50% depozytu do 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom specjalny pakiet powitalny, w którym to za każdy z trzech pierwszych depozytów gracz otrzyma bonus. Łącznie może on wynieść nawet 1500 PLN. Warunek to oczywiście STS rejestracja z kodem bonusowym BETONLINE.

Dodatkowo warto jest wiedzieć, że pierwsze kupony z zakładów bukmacherskich, sportów wirtualnych oraz Betgames są objęte Cashbackiem. To sprawia, że w przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot stawki.

Jednak na uwadze trzeba koniecznie mieć to, iż powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć jest trzeba to, że jest to jedyna opcja, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 50% za wpłatę od eWinner.
Następny artykułWpłata 50% za depozyt do 100 PLN w STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.