Bukmacher Milenium oferuje swoim graczom promocję powitalną, w której to oferuje na start freebet 20 PLN, bonus 1500 PLN i zakład bez ryzyka. I to wszystko przy użyciu kodu promocyjnego BETONLINE.

Jaki bonusy na start dla nowych graczy w Milenium?

Jaki bonusy na start dla nowych graczy w Milenium?

Z tej oferty może skorzystać każdego użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Milenium.

Podstawowy krok tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Tą czynność można wykonać jedynie na stronie bukmachera www.milenium.pl. Proces rejestracji nie zajmie zbyt dużo czasu, a poza tym jest bardzo prosty, bowiem wystarczy podać tam swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Podstawowy krok tej promocji jest to wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że legalny bukmacher Milenium dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Bonus za wpłatę od Milenium

Bukmacher Milenium przyznaje darmowe środki za pierwszą wpłatę. Wysokość bonusu zależy od wpłaty, np. gracz wykonał depozytu o wartości 400 PLN, taka sama wartość tylko, że w formie środków bonusowych trafi na kont gracza. Maksymalnie można otrzymać 1500 PLN.

Jeśli depozyt będzie większy niż 50 PLN w gratisie ten operator przyzna freebet o wartości 20 PLN.

betfan darmowy kod promocyjny

Kupon bez ryzyka do 150 PLN u bukmachera Milenium

Pierwszy kupon zagrany u bukmacher Milenium jest objęty Cahsbackiem, czyi zakładem bez ryzyka. Chcąc skorzystać z taj formy bonusu obowiązkowo trzeba zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

Jak się okaże, ze pierwszy kupon okazał się przegrany to bukmacher Milenium dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 150 PLN. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.

Kupony bez podatku u bukmachera Milenium

Bukmacher Milenium każdego dnia oferuje swoim graczom promocję „Happy Hours„. W ramach tej akcji można liczyć na większe wygrane o 14%.

Kupon będzie brany pod uwagę w tej akcji pod warunkiem, że zostanie zagrany w godzinach trwania tej promocji, a są one dostępne na stronie bukmachera Milenium, a także zagrany kupon musi spełniać poniższe warunki promocji:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic konkurs typerski – gotówka do wygrania!
Następny artykułBonus na „Black Friday” u bukmachera BetClic
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.