Fani piłki nożnej na brak emocji w niedzielę 7 lipca nie mogą narzekać. Ponieważ na ten dzień planowano mecze finałowe MŚ w piłkę nożną kobiet, finał Copa America oraz finał Złotego Pucharu CONCACAF. W związku z tymi konfrontacjami bukmacher oferuje dla swoich typerów promocję, w której to zmniejsza przegrane.

Legalny bukmacher Forbet zmniejsza przegrane swoim graczom

Legalny bukmacher Forbet zmniejsza przegrane swoim graczom

Ta promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Chcąc skorzystać z tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisywać. Warunek podstawowy to zagranie kuponu do niedzieli 7 lipca do godz. 17:00.

Na kuponie muszą OBOWIĄZKOWO znaleźć się tylko zdarzenia ze spotkań finału MŚ w piłkę nożną kobiet, finału Copa America oraz finału Złotego Pucharu CONCACAF. Dopuszczalne są tylko podstawowe zdarzenia 1×2 (trzydrogowych) – 1: zwycięstwo gospodarzy, X: remis lub 2: zwycięstwo gości.

Warto jest pamiętać, że stawka za jaki musi zostać zagrany kupon musi wynieść dokładnie 79PLN lub też 159PLN. Należy jednak pamiętać, że w tej akcji nie kwalifikują się kupony zawarte za środki bonusowe.

w sts darmowy bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Operator dokona zwrotu stawki pod warunkiem, że kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym minimum jedno ze zdarzeń musi zostać rozliczone jako przegrane:

  • Nie trafisz jednego meczu – masz cały zwrot stawki!
  • Nie trafisz dwóch lub trzech typów – dostajesz 50% cashbacku!

Bukmacher dokona zwrotu w formie środków bonusowych najpóźniej do 08.07.19 do godz. 16:00.

Bonusy na start nawet do 2000 PLN

Bukmacher Forbet dla swoich graczy oferuje darmowe bonusy na start. Maksymalnie można otrzymać nawet do 2000 PLN za trzy pierwsze depozyty:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Natomiast nowożytnik, który wpisze kod promocyjny BETONLINE otrzyma w gratisie 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus dla nowych graczy u bukmachera BetClic
Następny artykułBukmacher LvBet ekstra bonus za depozyt. Maksymalnie do 200 PLN.
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.