W związku z galą KSW 60 legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na super dodatkową kasę, ponieważ pula nagród w akcji „MMA Jackpot” wynosi, aż 20 000 PLN.

MMA Jackpot w Betclic. Bonusy dla najlepszych typerów

MMA Jackpot w Betclic. Bonusy dla najlepszych typerów

Śmiało można powiedzieć, że ciekawy walk podczas KSW 60 na pewno nie zabraknie, ponieważ zostaną rozegrane takie starcia, jak Ugonoh vs Samociuk, Ziółkowski vs Kazieczko oraz de Fries vs Narkun.

Na tą okazję bukmacher Betclic przygotował ofertę „MMA Jackpot”, która dostępna jest użytkownikom do 24 kwietnia do godziny 20:00. Chcąc wziąć w niej udział każdy z graczy koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

KSW 60: Darmowa kasa dla typerów

Warunki promocji „MMA Jackpot” są niezwykle proste i czytelne dla każdego. Bowiem wymagane jest zagranie kuponu AKO za minimum 10 PLN, na którym znajdują się same zdarzenia z KSW 60, tj.

  • Wikłacz vs Surdyn
  • Koziorzębski vs Surdu
  • Rola vs Wójcik
  • Klaczek vs Barborik
  • Ilić vs Dudek
  • Sobiech vs Kaczmarczyk
  • Ugonoh vs Samociuk
  • Ziółkowski vs Kazieczko
  • de Fries vs Narkun
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na każdą z wyżej wymienionych walk każdy z użytkowników musi oddać typy w formacie „1 lub 2”, które dodatkowo pochodzić muszą z oferty przedmeczowej.

Gracze, którzy poprawnie wytypują te mecze to poza wygraną gotówką otrzymają ekstra środki. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi, aż 20 000 PLN.

Bonus do 550 PLN na start w Betclic Polska:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują wszystkim nowym użytkownikom bezpieczny pierwszy kupon. Chcąc dokonać aktywacji zakładu bez ryzyka wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic i Misja: Tenis – bonus 40 PLN dla fanów obstawianie tenisa
Następny artykułBonus powitalny do 610 u legalnego bukmachera eWinner
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.