Bukmacher BetFan oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny. Na dokonanie rejestracji można liczyć bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 100 PLN.

Specjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetFan

Specjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetFan

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetFan. Warto jest wiedzieć, że bukmacher BetFan jest w pełni legalnym bukmacherem.

Chcąc skorzystać z tej akcji należy najpierw dokonać rejestracji konta. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera www.BetFan.pl. Proces rejestracyjny nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy wpisać tam login, imię czy też nazwisko.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w BetFan?

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETFAN podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher BetFan dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzi: bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka.

BetFan kod promocyjny na start

Bonus do 3000 PLN za darmo od bukmachera BetFAN

Bukmacher BetFan zwiększa trzy pierwsze wpłaty swoim graczom. Operator przyznaje bonus równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać a każdą z wpłat do 1000 PLN. Łącznie na konto gracza może trafić bonus nawet do 3000 PLN.

Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się przegrany to bukmacher BetFan dokona zwrotu stawki.

Chcąc skorzystać z Cashbacka należy zagrać kupon AKO, którego kurs łączny musi wynieść co najmniej 2.20, zaś stawka nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to na konto gracza trafi zwrot do 100 PLN. Natomiast w przypadku wygranej cała kwota trafi na konto gracza.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe kody bonusowe u legalnych bukmacherów w Polsce
Następny artykułDarmowy ekstra bonus 50 PLN od bukmachera BetClic
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.