Alternatywą dla standardowego obstawiania w punktach stacjonarnych jest na pewno nowoczesne typowanie przez sieć, które staje się coraz popularniejsze. Teraz masz twardy orzech do zgryzienia dotyczący tego, jaka firma bukmacherska powinna być przez Ciebie wybrana? Aby łatwiej podejmowało się finalne decyzje, warto zapoznać się z opiniami graczy. Które podmioty hazardowe są przez nich szczególnie doceniane?

STS

Pozycja lidera nie powinna być dla nikogo zaskakująca. Ta firma bukmacherska działa w Polsce już od 1997 roku. Najważniejsze jest być może to, że STS regularnie się rozwija i szuka nowych płaszczyzn, na których można działać. W końcówce poprzedniego roku ta firma bukmacherska zadebiutowała nawet na giełdzie… Jakie są kluczowe zalety tego podmiotu hazardowego? W głównej mierze liczy się legalne działanie. Poza tym uniwersalność. Ta firma bukmacherska oferuje co prawda punkty stacjonarne, aczkolwiek coraz więcej osób decyduje się na obstawianie np. przez sieć. Alternatywnie masz do wyboru typowanie dzięki aplikacji mobilnej. Warto na pewno wspomnieć o atrakcyjnej ofercie na start, która niedawno pojawiła się w tym podmiocie hazardowym. Aktualnie ta firma bukmacherska oferuje 1500 PLN dla każdego nowego, pełnoletniego użytkownika, który nie tylko się zarejestruje, ale także dokona trzech wpłat (w ciągu maksymalnie 30. dni). Za pierwszym razem możesz zainkasować 100% do 300 PLN. Potem 50% do 500 PLN oraz 50% do 700 PLN.

Betfan

Drugie miejsce należy do tej firmy bukmacherskiej. Można zauważyć kilka podobieństw w stosunku do STS. Ten podmiot hazardowy także dynamicznie się rozwija. I chociaż działa znacznie krócej, to ma już wielu Klientów. Ta liczba systematycznie zaś rośnie. Warto zaznaczyć, że firma bukmacherska Betfan działa legalnie (na dwa sposoby). Możesz bowiem obstawiać typy ze swojego internetowego konta, ale nie tylko. W razie czego do Twojej dyspozycji jest również aplikacja mobilna. Typy dnia mogą być zatem obstawiane w domu, mieszkaniu, czy poza tymi nieruchomościami itp. Nie można nie wspomnieć o oferowanym na start bonusie powitalnym. Aktualnie pierwsza promocja gwarantowana przez ten podmiot hazardowy to cashback do 600 PLN. Aby z niego skorzystać w praktyce, musisz mieć minimum 18 lat i założyć konto. Następnie można wpisać kod „SPORTBETFAN” (dzięki temu uzyskasz zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN) i wpłacić pieniądze. Należy jeszcze postawić kupon za wirtualną gotówkę. Jeśli przegrasz, to otrzymasz 100% zwrotu. Do poziomu 600 PLN. Z kolei przy drugiej wpłacie możesz zainkasować 100% nawet do 1000 PLN.

Betclic

Warto zainteresować się także tym bukmacherem online (do Twojej dyspozycji jest również aplikacja mobilna). Dlaczego? Ta firma bukmacherska jest legalna. Dodatkowo naprawdę bardzo hojna. Obecnie firma bukmacherska Betclic oferuje każdemu nowemu użytkownikowi zwrot stawki do 200 PLN, we freebetach. Oczywiście, od tej stawki należy jeszcze odjąć podatek. Warto wiedzieć, że tylko w Betclic możesz zaś obstawiać np. Fame MMA.

Poprzedni artykułCzy na typowaniu piłki nożnej wygrywa się najwięcej?
Następny artykułBonus do 50% za wpłatę od eWinner.