„Pewny zakład” jest to najnowsza promocja legalnego bukmachera BetClic. W ramach tej akcji wystarczy zagrać dowolny kupon AKO, a jak okaże się on przegrany to można liczyć na bonus do 40 PLN.

Bonus na piłkę nożna od BetClic Polska

Bonus na piłkę nożna od BetClic Polska

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 9 do 12 grudnia 2019. Typer, który chce skorzystać z tej akcji musi się do niej zapisać. Można tego dokonać wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Bukmacher BetClic dopuszcza wyłącznie kuponu wielozdarzeniowe, które to poza tym muszą spełniając następujące warunki:

  • minimum pięć zdarzeń
  • wszystkie typy muszą być z rozgrywek z Ligi Mistrzów lub Ligi Europy w piłce nożnej
  • zdarzenia mogą być z oferty przedmeczowej lub LIVE
  • kurs łączny kuponu nie mniejszy niż 5.00
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kupon musi zostać zawarty za minimum 20 PLN. Natomiast z tej oferty są wykluczone zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki, a poza tym został on rozliczony jako wygrany otrzyma cała kwota. W przypadku jednego błędu bukmacher BetClic Polska dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 40 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic?

Gracz, który wpisze w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny „KOD510” dokona aktywacji Cashbacka, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka.

Jak zagrany pierwszy kupon okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki, a maksymalnie można otrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł„Świąteczny wyścig”. Konkurs z nagrodami u bukmachera BetClic
Następny artykułFortuna zwiększa wygrane graczom. Bonus do 50%
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.