Limitowaną ofertę na zmagania w 8 kolejce piłkarskiej Premier League przygotował bukmacher Betclic. Wystarczy, że gracz poprawnie wytypuje mecze w wspomnianych rozgrywkach, a poza wygraną otrzyma dodatkowe środki. Warto jest zaznaczyć, że jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 15 000 PLN.

15 000 PLN Piłkarski Jackpot od Betclic!

15 000 PLN Piłkarski Jackpot od Betclic!

Promocja „Piłkarski Jackpot” polega na poprawnym wytypowaniu ośmiu spotkań w najbliższej serii potyczek w angielskiej Premier League. W zamian gracze mogą liczyć na dodatkowe środki. Warto jest dodać, że podczas 8 serii spotkań wspomnianych rozgrywek emocji nie zabraknie. Bowiem przed nami takie mecze, jak chociażby Manchester City vs Liverpool, Arsenal vs Aston Villa, Everton vs Manchester United.

Użytkownik, który chce wziąć udział w wspomnianej akcji musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.Betclic.pl do 7 listopada do godziny 13:30.

Bonus za obstawienie meczy 2020:

Dopuszczone przez bukmachera Betclic w ramach oferty promocyjnej „Piłkarski Jackpot” są jedynie zakłady AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe. W dodatku koniecznie na nim muszą znajdować się następujące mecze:

  • Everton vs Manchester Utd.
  • Crystal Palace vs Leeds
  • Chelsea vs Sheffield
  • West Ham vs Fulham
  • West Bromwich Albion vs Tottenham
  • Leicester vs Wolverhampton
  • Manchester City vs Liverpool
  • Arsenal vs Aston Villa
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Każdy gracz na wyżej wymienione spotkanie musi oddać wyłącznie typy z oferty przedmeczowej, które to dodatkowo muszą być być w formacie „1 lub x lub 2, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis”.

Dodać trzeba, ze wszyscy typerzy mogą zagrać nawet pięć kuponów promocyjnych, ale stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Typerzy, którzy poprawnie wytypowali mecze to oczywiście poza wygarną gotówką otrzymają dodatkowe środki, bowiem podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 15 000 PLN.

Bonus do 550 PLN na start u bukmachera Betclic Polska:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną już na sam początek w postaci zakładu bez ryzyka. Chcesz skorzystać z Cashbacka? Jeśli tak to wystarczy, że wpiszesz hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jeśli pierwsze kupon okaże się przegrany to użytkownik nie odczuje traty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot wartości, za jaką został zawarty kupon. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto typera, to aż 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułW Fortunie Mistrzowski Pewniak na mecze Ligi Mistrzów. 30 PLN dla wszystkich typórów
Następny artykułeFortuna kod promocyjny. Aktualna premia na start 2020! Co wpisać przy rejestracji?
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.