Nowa promocja powitalna od legalnego bukmachera Fortuna.  Na start możesz zyskać 100 PLN jako Zakład Bez Ryzyka i dodatkowe 400 PLN za pierwszą wpłatę! 

Darmowe bonusy na start Fortuna

Promocja powitalna w Fortunie

Promocja jest dla wszystkich nowych graczy, którzy zarejestrują konto www.eFortuna.pl i wypełnią cały formularz rejestracyjny na oficjalnej stronie. Pierwszy gratis, przygotowany dla nowych użytkowników to Zakład Bez Ryzyka w kwocie aż 100 PLN. Żeby z z niego skorzystać, musimy tylko poprawnie obstawić swój pierwszy typ za dokładnie 114 złotych. Jak to dokładnie działa? Wszystko wyjaśniamy poniżej!

100 PLN Zakład Bez Ryzyka Fortuna:

  1. Rejestrujesz konto na oficjalnej stronie Fortuny 
  2. Dokonujesz wpłaty i grasz kupon
  3. Jeżeli wygrasz, zdobywasz pieniądze dla siebie, jeżeli przegrasz – dostajesz zwrot!

Zakład Bez Ryzyka to nie koniec gratisów od tego bukmachera! Firma ta, jako jedyny polski legalny bukmacher, przygotował dwa bonusy powyżej 100 PLN na start dla każdego gracza! Drugi to rzecz jasna znany wszystkim jako premia za pierwszy depozyt! Im więcej dołożysz kasy na swoje konto, tym więcej bonusu zgarniasz! Maksymalnie można otrzymać nawet 400 PLN, co jest świetną sumą jak na początek przygody z obstawianiem meczów!

100% bonus powitalny do 400 PLN Fortuna:

  1. Złóż pierwszy depozyt na nowym koncie
  2. Postaw wpłacone pieniądze na dowolne wydarzenie dostępne w ofercie mobilnej lub tradycyjnej
  3. Odbierz 100% wartości pierwszego depozytu aż do 400 złotych!

Oferta specjalna na start będzie trwała do odwołania. Musimy jednak pamiętać, że premię powitalną można dostać tylko jeden raz. Jeżeli masz już konto w Fortunie, ale jeszcze nie korzystałeś z żadnej promocji, jak najbardziej masz prawo do zgarnięcia zarówno Zakładu Bez Ryzyka, jak i bonusu powitalnego od pierwszej wpłaty. 

Ważne! Tylko gra u legalnych bukmacherów online jest zgodna z polskim prawem! Fortuna jest właśnie takim bukmacherem.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotolotek zmienia właściciela
Następny artykułWiększy depozyt o 50% do 200 PLN
Aktualne promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Bonusy tylko dla zawodowych graczy zakładów sportowych, kody promocyjny i rankingi bukmacherów 2019.