Korona wirus również mocno dał się we znaki dla bukmacherów. Bowiem zdecydowana większość rozgrywek jest zawieszona, a tym samym przekłada się na nie zbyt bogatą ofertę do obstawiania. Pomimo to legalny bukmacher STS przygotował limitowaną ofertę „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”, w której to typerzy co tydzień mogą zgarnąć extra bonusy, ponieważ pula nagród wynosi 25 000 PLN.

Bonusy za obstawienie meczy za darmo

Bonusy za obstawienie meczy za darmo

Nie da się ukryć, że obecnie sporą popularnością cieszą się zakłady ze E-sportów. Bowiem korona wirus w żadnym wypadku nie dotknął tej branży i mecze w dalszym ciągu są rozgrywane.

W związku z tym wszystkim bukmacher STS w dalszym ciągu nagradza swoich aktywnych gracz, którzy co tydzień mogą zgarnąć oprócz wygranej darmowe środki. Bowiem promocja „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie” trwa do odwołania ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, tj. od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Chcesz wziąć udział w tej ofercie? Pamiętaj koniecznie musisz się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, po czy obowiązkowo trzeba kliknąć w guzik „Weź udział”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Darmowy bonus za typowanie.

Następnie pozostaje graczom jest wyłącznie obstawianie meczy. W ramach tego konkursu bukmacher STS dopuszcza jedynie kupony AKO, którego w dodatku muszą spełniać następujące warunki:

  • dokładnie cztery zdarzenia
  • wyłącznie typy z oferty przedmeczowe
  • równa ilość kuponów na kuponie – cztery
  • minimalna stawka 15 PLN
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kupon został rozliczony jako wygrany? To wspaniale. Na Twoim koncie oprócz wygranej znajdzie się bonus. Pula nagród, czyli 25 000 PLN zostanie podzielona pomiędzy tymi graczami, którzy zagrali zakłady i spełniają one powyższe warunki. Bukmacher STS dopuszcza pięć kuponów na jednego użytkownika.

Wszyscy typerzy mogą liczą na darmowy bonus i to co tydzień. Znajdzie się on na koncie maksymalnie do trzech dni po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego.

Kod promocyjny w STS:

Bukmacher STS online wszystkim nowym graczom przygotował specjalną ofertę promocyjnę już na sam start, czyli:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • darmowa premię równowartości pierwszego depozytu 1200 PLN

Środki znajdą się na koncie gracza pod warunkiem, że wpisze on hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie E-sportu od bukmachera BetClic. 40 PLN dla każdego.
Następny artykułBonus dla graczy w Betclic. Większe wygrane nawet o 50%
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.