Przedstawiamy wam markę bukmacherską, działającą od niedawna, od 2018 roku. PZbuk – to w pełni legalna firma, która dostała licencję na 6 lat wydaną przez Ministerstwo Finansów. Fakt ten świadczy o tym, że możemy u nich grać bez obaw o łamanie prawa, bez obaw o podejrzenie przestępstwa, nielegalny hazard, a firma jest zarejestrowana i posiada odpowiednie uprawnienia do tego typu działalności na terenie naszego kraju.

PZbuk - bonusy, opinie, oferta zakładów
PZbuk – bonusy, opinie, oferta zakładów

Prezesem PZbuk jest pan Wojciech Sznapka, a w skład Rady Nadzorczej wchodzą trzy osoby: Adrian Włodarski, Patryk Włodarski i Katarzyna Winiczenko. Firma nie posiada punktów stacjonarnych. Działa w wersji internetowej.

 Bonusy, promocje w PZbuk. Co trzeba wiedzieć?

W obecnych czasach firma bukmacherska bez jakichkolwiek bonusów nie dałaby rady na rynku. Konkurencja nie śpi i wciąż oferuje atrakcyjne promocje. Każda chce przyciągnąć jak najwięcej klientów kusząc różnymi dodatkami. Oczywiście jest to bardzo korzystne dla graczy.

Na początku działalności PZbuk nie miało zbyt wielu ofert promocyjnych w porównaniu do innych, znanych już firm bukmacherskich, ale z miesiąca na miesiąc to się zmienia. Sam jestem u nich zarejestrowany i co jakiś czas dostaję powiadomienia sms o nowych bonusach, promocjach i atrakcyjnych nowościach. Są to np. specjalne oferty weekendowe 50% bonusu od wpłaty 200 zł, oferty na Ligę Mistrzów z zakładami bez ryzyka, gdzie można odebrać zwrot stawki w przypadku gdy zakład będzie przegrany, promocyjne Happy Hours polegające na zbieraniu punktów gracza, które możemy wymienić na darmowe zakłady, bonus od zakładów wielokrotnych, który co ciekawe nie ma żadnych warunków obrotu.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jest też oczywiście oferta powitalna, która właśnie na dniach weszła w życie. Wpłacamy od 100 zł, aż do 500 zł a nasz depozyt zostanie podwojony. Nowi gracze rejestrujący się po raz pierwszy dostają również od PZbuk 50 zł. Muszą jedynie zweryfikować konto, numer telefonu i dokonać pierwszej wpłaty. W tym wypadku zawieramy zakłady co najmniej po kursie 2.00. Trzeba to zrobić w ciągu 60 dni, bo inaczej bonus przepadnie. Tutaj też naszą wygraną możemy od razu wypłacić. Nie podlega ona żadnemu obrotowi. 

Oferta zakładów PZbuk online w Polsce

PZbuk ma dosyć sporą ofertę zakładów. Są zdarzenia klasyczne i zdarzenia na żywo. Dostępne sporty to np. piłka nożna, koszykówka, siatkówka, boks, hokej na lodzie, krykiet, tenis, piłka ręczna, ale i mniej znane w Polsce futbol amerykański,  unihokej, badminton, rugby, MMA, czy surfing. Możemy też typować e-sport, Oczywiście dostępne są standardowe zakłady 1 x 2, ale i inne, fajne, ciekawe opcje. wynik danej połowy, liczba goli, handicapy i liczba kartek.

PZBUK aplikacja mobilna apk
PZBUK aplikacja mobilna apk

Niektóre zakłady online są bardzo rozbudowane, jest wiele opcji typowania na dane zdarzenie. Najpopularniejszy mecz ma np. 70 kategorii. Jest opcja „szybki zakład” i dodanie odpowiedniego wydarzenia do ulubionych. Niewątpliwie minusem tej firmy bukmacherskiej jest potrącenie z każdej wygranej, aż 12% podatku. Jednak każdy ma wybór, czy grać właśnie w PZbuk, czy gdzie indziej u innego bukmachera.

Oferta PZbuk tak jak i sama firma wciąż się rozwija, ale jak do tej pory korzystanie z niej na stronie internetowej nie jest niczym skomplikowanym. Depozyty obsługiwane są przez prawie 30 banków i przez tak lubiany Blik. Wypłaty są bezproblemowe i szybkie.

Opinie o PZbuk. Czy to dobry bukmacher?

Betclic daje cashback 550 zł!
Betclic daje cashback 550 zł!

W opinii graczy, jak i w mojej skromnej opinii strona PZbuk jest przejrzysta i raczej łatwa w obsłudze. Po zapoznaniu się z jej charakterystyką i rozkładem graficznym, po pewnym czasie każdy w dostateczny sposób opanuje poruszanie się na stronie. Nie ma tu zbędnej grafiki i niepotrzebnych dodatków.

Każdy poradzi sobie w typowaniu meczy, czy innych wydarzeń sportowych. Do plusów należy dodać również fajną i szybką obsługę klienta, z której osobiście korzystałem wiele razy. Chyba w każdym przypadku  jej wsparcie okazało się bardzo pomocne.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus za obstawienie meczy. Gotówka na PKO Ekstraklasy od BetClic. Pula nagród 20 000 złotych.
Następny artykułSporty wirtualne – czy opłaca się je obstawiać u polskich bukmacherów?
Obstawianie to moja pasja, a nie sposób na życie. W wolnych chwilach lubię oglądać mecze i szukać ciekawych promocji bukmacherskich. O tych najlepszych piszę na łamach swojego blogu!