Jaką premię dla graczy przygotował bukmacher Noblebet? Czy trzeba podać jakiś kod promocyjny, by zgarnąć kasę na start? Sprawdzamy aktualne dane o tej marce!

Rejestracja w Noblebet. Jaki bonus można dostać?
Rejestracja w Noblebet. Jaki bonus można dostać?

Noblebet to marka, która prawdopodobnie jeszcze nie przez wszystkich jest kojarzona. Czy ten nowy bukmacher oferuje bonus powitalny? Oczywiście, ale dobrze jest wiedzieć także ile dokładnie on wynosi.

Każdy nowo zarejestrowany gracz może na stronie Noblebet odebrać premię za dokonanie pierwszych trzech depozytów. Kasa nie jest zatem przyznawana tylko za wpłatę numer jeden – to dla wielu będzie wyjątkowo dobra wiadomość!

Darmowy bonus na start bez wpłaty własnej u bukmachera Etoto
Darmowy bonus na start bez wpłaty własnej u bukmachera Etoto

Promocja powitalna jest dostępna jedynie dla graczy, którzy dopiero co dokonali rejestracji. Każdą z premii można otrzymać tylko jeden raz. Zawsze reguła jest taka sama: im większy wkład własny, tym lepszy bonus ekstra!

Noblebet bukmacher legalny ma dla graczy nawet 1650 złotych na dobry początek, z czego dwie pierwsze premie to 99% całej kwoty! Jak dokładnie to działa?

Nie ma w tym wszystkim nic skomplikowanego. Gracz po prostu dokonuje przelewów, a za nie odbiera konkretne premie pieniężne. Co można zyskać i za co?

  • Bonus numer jeden = 100% od wpłaty do 800 złotych
  • Bonus numer dwa = 50% od wpłaty do 800 złotych
  • Bonus numer trzy = 50 złotych na Wirtualne Sporty

Dodatkowe środki automatycznie dodawane są do kont. Gracz nie musi w tym przypadku wpisać żadnych kodów promocyjnych i tym podobnych.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic bonus powitalny 510 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!
Następny artykułWięcej wygranych na Ligę Mistrzów. Fortuna Happy Hours na wtorek i środę!
Obstawianie to moja pasja, a nie sposób na życie. W wolnych chwilach lubię oglądać mecze i szukać ciekawych promocji bukmacherskich. O tych najlepszych piszę na łamach swojego blogu!