Bukmacher Fortuna przygotował promocję na konkursy Puchara Świat w skokach narciarskich, które odbędą się w najbliższy weekend w Zakopanem. Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI, aby otrzymać ewentualny zwrot stawki.

Bonus dla każdego za typowanie skoków

Bonus dla każdego za typowanie skoków

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty an swoje konto.

Promocja „Bezpiecznik na skoki” dostępna jest graczom w dniach od 24 do 26 stycznia 2020 roku. Typerzy swojego udziału w tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunek podstawowy te akcji jest to zagranie kuponu AKO lub MAXIKOMBI, na którym to będzie znajdować się minimum jeden typ ze skoków narciarskich.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zdarzenia może pochodzić chociażby z konkursu indywidualnego oraz drużynowego. Jednak istotne jest to, że typy muszą być z oferty LIVE.

Zakład musi zostać zawarty za minimum 20 złotych. Jednak z tej oferty automatycznie wykluczone są kupony, które zostały zagrane za środki bonusowe.

Kupon zagrany przez gracza jak okazał się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na jego koncie. W przypadku przegranej otrzyma premie w wysokości 20 złotych.

Bonus powitalny u bukmachera Fortuna

Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji online u bukmachera Fortuna oraz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w zamian otrzyma darmowe środki w wysokości 20 złotych i to bez dokonywania wpłaty.

Kolejne środki znajdą się na koncie użytkownika po tym jak dokona on pierwszego depozytu. Wówczas maksymalna premia może wynieść nawet 1000 złotych. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 1000 złotych.


Fortuna online zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic nowy kod promocyjny na bonus 550 PLN
Następny artykułGry i hazard: Loot Box`y
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.