Bukmacher STS w swojej ofercie promocyjnej posiada akcję „Ekstra 60 PLN na Esport”. Wystarczy obstawiać zakłady, na których będzie minimum jeden typ z Esportu, a poza wygraną można otrzymać dodatkowe środki. Łączny bonus może wynieść nawet 60 PLN.

Extra bonus na Esport

Extra bonus na Esport

Nie da się ukryć, że Esport na przestrzeni ostatnich miesięcy zyskał sporą rzeszę fanów. Wynika to z tego, że mecze w tej dyscyplinie odbywają się bez żadnych obostrzeń i co najważniejsze zgodnie z terminarzem.

Każdy gracz, który posiada konto u bukmachera STS może natomiast skorzystać z oferty specjalnej „Ekstra 60 PLN na Esport„, a dostępna jest ona użytkownikom do 23 lipca do godz. 23:59. Chcesz wziąć udział w tej akcji? Jak tak, to musisz mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl. Pamiętaj, że dokonać tego możesz wyłącznie przed zagraniem pierwszego kuponu.

Premia dla graczy za obstawienie Esportu:

Bukmacher STS dopuszcza w ramach oferty „Ekstra 60 PLN na Esport” zakłady wielozdarzeniowe, tzw. AKO, które muszą spełniać nastające warunki:

  • kurs całkowity nie mniejszy niż 2.50
  • co najmniej trzy typy, ale jedno z nich obowiązkowo musi pochodzić z Esportu

A trzeba przyznać, że jest co obstawiać, ponieważ przez nami spora ilość meczy w takich grach, jak Counter Strike, League of Legends, Overwatch, czy tez StarCraft 2.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Pamiętaj, że za każdy wygrany zakład gracz może liczyć na bonus o wartości 15% wygranej gotówki. Maksymalna codzienna premia to można otrzymać 20 PLN, zaś najwyższa kwota, jaka łącznie może trafić na konto gracza to 60 PLN.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS online:

Wszyscy nowi użytkownika, którzy rozpoczynają przygodę u bukmachera STS mogą liczyć na najnowszy bonus powitalny, w którym to łącznie można otrzymać premię o wartości 1229 PLN:

  • darmowe 29 PLN i to bez wpłaty własnej u bukmachera za dokonanie rejestracji
  • premie równowartości dokonanej wpłaty, aż do 1200 PLN

Jeśli, chcesz skorzystać z powyższego pakietu powitalnego musisz mieć na uwadze, że koniecznie trzeba wpisać specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna okazja, aby to zrobić. Później takiej opcji nie będzie.

Dodać jest również spory atut, jaki bukmachera STS. A mianowicie dostępna jest usługa u wspomnianego operator – Betgames. Gracze grać chociażby w takie gry, jak poker online i co najważniejsze legalne i za prawdziwe pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułExtra gotówka dla typerów KSW od STS. Bonus do 50 PLN PLN dla graczy
Następny artykułAktualny kod promocyjny bukmachera eFortuna na bonus do 2230 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.