Jeżeli jesteś zawziętym typerem meczów, to wiesz, że najlepsza firmą w Polsce, która posiada licencje Ministerstwa Finansów jest marka Fortuna. Ten bukmacher jest uwielbiany przez polskich graczy, którzy najchętniej rejestrują tam swoje konto, by obstawiać mecze. Jeżeli nie jesteś pewien to sprawdź ranking i przekonaj się sam, jak wiele promocji i bonusów oferuje ta firma, oraz jak dobre kursy posiadają.

Internauci wybrali markę Fortuna jako numer jeden 

Ten bukmacher oferuje swoim graczom atrakcyjną ofertę, która sprawia, że konkurencja pozostaje daleko w tyle. Dlatego, jeżeli zamierzasz zainwestować swoje pieniądze na obstawianie meczy, to tylko w tym miejscu!

W chwili obecnej w Polsce jest 10 bukmacherów, którzy działają legalnie, zatem wybór jest naprawdę coraz większy, jednak oferty tych firm są naprawdę różne. Bukmacher legalny Fortuna oferuje graczom bogata ofertę zakładów przedmeczowych, oraz live na ważne wydarzenia sportowe.

Marka daje możliwość obstawiania esport czy Wirtualne Sporty, wśród których znajdziesz piłkę nożną, czy wyścigi konne. Warto się przekonać samemu, ale zapewniamy, że zostaniesz z tym bukmacherem na stałe.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzat bukmacherski czy forum – co wybrać?
Następny artykułPewne typy w kategorii baseball 2019
Aktualne promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Bonusy tylko dla zawodowych graczy zakładów sportowych, kody promocyjny i rankingi bukmacherów 2019.