Przed nami już ostatni turniej przed US OPEN. Panowie w najbliższym tygodniu będą rywalizować na kortach w Winston – Salem. W związku z tym turniejem bukmacher LvBet przeprowadza promocję wśród swoich graczy, w której to zwiększa wygrane o 14%.

Większe wygrane o 14% na kupony z tenis u bukmachera LvBet

Większe wygrane o 14% na kupony z tenisa u bukmachera LvBet

Akcja skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja dostępna jest graczom podczas trwania turnieju w Winston – Salem, czyli od 19 do 25 sierpnia. Chcąc skorzystać z tej akcji swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Wystarczy zagrać kupon singiel lub AKO, na którym mogą znajdować się zdarzenia z oferty na żywo lub przedmeczowej. Jednak na kuponie mogą znajdować mogą być tylko zdarzenia z turnieju w Winston – Salem. Jednak trzeba pamiętać, że z tej akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony systemowe.

Stawka kuponu jest dowolna. Każdy gracz wybiera sam za jaką kwotę zagra kupon. Lecz należy pamiętać, że w tej akcji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe oraz z wykorzystaną opcją Cashout.

Każdy typer w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Darmowy bonus na start bez wpłaty własnej u bukmachera Etoto

Bukmacher LVbet automatycznie zwiększy wygraną o 14% pod warunkiem, ze zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo został rozliczony jako wygrany.

Darmowy bonus na start bez depozytu od bukmachera LvBet:

Bonus o wartości 20 PLN można otrzymać na start od bukmachera LvBet bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONINE w formularzu rejestracyjnym, a w zamian bukmacher przyzna środki na grę.

Poza tym można liczyć na łączny bonus nawet do 1500 PLN. Taka kwota trafi do gracza za dokonanie dwóch depozytów.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 300 PLN od bukmachera LvBet
Następny artykułKonkurs z nagrodami dla aktywnych graczy u bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.