Wielu graczy obstawia kilka meczy na jednym kuponie, to bardzo dobre podejście, ponieważ często na tego typu kupony są atrakcyjne Bonusy bukmacherskie, które podnoszą wartość wygranej nawet o 30%. Polecamy Total Bonus, który jako nieliczny oferuje promocje dla swoich graczy. Twoim zadanie jest tylko umieszczenie 5 zdarzeń na kuponie i gotowe! 

Bonus za darmo w Totalbet

Większe bonusy w Totalbet

Zwróć swoją uwagę na warunki, które musisz spełnić, aby móc skorzystać z tej atrakcyjnej oferty. Istotną sprawą jest kurs zdarzenia, który musi wynosić co najmniej 1,20, a liczba zdarzeń to 5. Twój bonus przy tej liczbie wynosi 5% i przy 6 wzrasta już do 10%.

Aby przybliżyć Ci ten schemat działania przedstawiamy przykład:

-Wybierz 6 zdarzeń, które na kuponie AKO dają kurs całkowity 30.

-Obstawiając 10 zł zyskujemy wygraną 264 zł (30 x 10-współczynnik 12%)

w sts darmowy bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

-Brawo Zyskujesz wygraną 290,40 zł ponieważ kupon automatycznie zostaje objęty bonusem zwiększającym wygraną o 10%

Dzięki tak prostemu systemowi możesz w łatwy sposób obliczyć kwotę, którą zyskasz, gdy wygrasz. Nie potrzebujesz już do tego kalkulatora! Sprawdź jakie to proste, wrzucając na kupon 5 zdarzeń zyskujesz automatycznie 5% bonus i analogicznie przy zwiększaniu ilości zdarzeń. Ostateczna kwota jest obliczana w systemie łącznie z bonusem, który otrzymujesz.

Takim sposobem masz jasny pogląd jak klaruje się wygrana i ile tak naprawdę możesz zyskać.  Zwiększ swoje szanse i zaryzykuj więcej, bo do zdobycia jest naprawdę fajna kasa! Wrzuć do kuponu mecze z myślą o bonusie, lub też zagrać i zyskać dodatkową premię! 

Wysokość premii w Totalbet:

  • 5. zdarzeń – 5%
  • 6. zdarzeń – 10%
  • 7. zdarzeń – 15%
  • 8. zdarzeń – 20%
  • 9. zdarzeń – 25%
  • 10. i więcej – 30%.

_______________________________________________________________________

TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZasady wygrywania w grach hazardowych
Następny artykułZacznij grać bez wkładu własnego!
Aktualne promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Bonusy tylko dla zawodowych graczy zakładów sportowych, kody promocyjny i rankingi bukmacherów 2019.