Chociaż w teorii wygląda to nieco inaczej, dobry legalny bukmacher nie jest w Polsce na porządku dziennym. A czy Totalbet jest godny polecenia? Sprawdźmy!

Totalbet to dobry legalny bukmacher?
Totalbet to dobry legalny bukmacher?

Totalbet działa na polskim rynku od połowy 2018 roku. Patrząc na doświadczenie innych legalnych firm, wypada pod tym względem dość słabo. Na szczęście, długi staż wcale nie oznacza dobrej oferty i na odwrót.

Wielu graczy obstawiających mecze w Totalbet, chwali sobie tego bukmachera za dobre kursy i jego ofertę powitalną na start. Nie trzeba tu wpisywać żadnych kodów i tym podobnych, by już przy rejestracji zgarnąć bonus bez depozytu!

Aktualny kod na bonus LvBET

Jeżeli weźmiemy pod uwagę jedynie zaadresowane w kierunku Totalbet opinie, dojdziemy do wniosku, że jest to bardzo dobra propozycja niemal dla każdego – dobre promocje to świetna sprawa dla początkujących, a wysokie kursy i wiele funkcji obstawiania przyda się każdemu, kto traktuje bukmacherkę poważnie i regularnie sobie na niej dorabia do wypłaty.

Według nas, Totalbet to dobry bukmacher online, chociaż na pewno brakuje u niego jeszcze Wirtualnych Sportów czy większej ilości metod płatności. Trzeba jednak podkreślić, że jest to naprawdę młoda firma i ma jeszcze dużo czasu na poprawę pierwszych błędów czy niedopatrzeń.

Chcesz obstawiać online? Skorzystaj z oferty www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Totalbet to dobry legalny bukmacher?
5 (100%) 1 vote