Licencja bukmacherska jest w Polsce niezbędna, by przyjmować zakłady online. Czy Totolotek posiada taką koncesję?

Totolotek a licencja bukmacherska w Polsce
Totolotek a licencja bukmacherska w Polsce

Totolotek legalny bukmacher w Polsce

Gracze z Polski mogą obstawiać mecze online jedynie w firmach bukmacherskich z licencjami Ministerstwa Finansów. Takie zgody są wydawane na okres sześciu lat – zarówno na działalność w punktach naziemnych, jak i internetową.

Totolotek to jak najbardziej legalny bukmacher. Działa w naszym kraju od wielu lat, a jego ofertę każdego dnia przeglądają dziesiątki tysięcy typerów z całego kraju.

w sts darmowy bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dlaczego nie warto grać u zagranicznych bukmacherów bez licencji? Powód jest prosty – obstawianie w takich miejscach naraża nas na przykre konsekwencje prawne. Możemy nie tylko stracić pieniądze na koncie gracza w firmie X, mającej siedzibę w jakimś raju podatkowym, ale również otrzymać karę grzywny za złamanie przepisów!

W ofercie Totolotka znajdziecie kursy na wszystkie istotne wydarzenia sportowe i nie tylko. Na stronie udostępnia się również zakłady na politykę czy programy rozrywkowe emitowane w TV.

Rejestracja w Totolotku przez internet jest całkowicie darmowa. Założenie konta zajmuje kilka chwil, a przy tym możemy liczyć na bonus bez depozytu czy premię od pierwszej wpłaty. Wszystko to po to, by ułatwić nam początki z obstawianiem przez internet!

Gdzie można zostać graczem Totolotka? Wystarczy wejść na stronę www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotalbet to dobry legalny bukmacher?
Następny artykułForbet bonus specjalny. Jak go odebrać?
Obstawianie to moja pasja, a nie sposób na życie. W wolnych chwilach lubię oglądać mecze i szukać ciekawych promocji bukmacherskich. O tych najlepszych piszę na łamach swojego blogu!