Czy podczas rejestracji w Unibet Polska istnieje możliwość, by podać specjalny kod na bonus 2019? Przekonajcie się już teraz!

Unibet Polska kod na bonus 2019
Unibet Polska kod na bonus 2019

Unibet w Polsce działa legalnie?

Kiedy decydujemy się założyć konto u jakiegoś bukmachera, zazwyczaj zależy nam na tym, by otrzymać jak najkorzystniejszy bonus powitalny.

Chociaż każdy legalny bukmacher obecnie oferuje swoim nowo zarejestrowanym klientom specjalne premie na start, to niekiedy do wykorzystania tych najlepszych wymagany jest jakiś kod bonusowy.

Czy w przypadku bukmachera Unibet Polska potrzebujecie hasła promocyjnego, by odebrać lepszą ofertę niż ta, która jest dostępna dla „normalnych” graczy? Raz na jakiś czas – owszem. Problem polega jednak na tym, że nie jest to obecnie strona, na której można w Polsce grać legalnie!

w sts darmowy bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie wiadomo, czy przedstawiciele marki Unibet zdecydują się rozpocząć w Polsce legalną działalność. Gdyby tak się nie stało, pamiętajcie, że i w 2018, i w 2019 roku nie możecie zakładać tam konta. Grożą za to konsekwencje prawne, a także utrata środków przelanych do buka.

Co zatem robić? Według nas, warto zainteresować się najlepszymi polskimi bukmacherami, których mamy już w kraju ponad dziesięć! Jeszcze kilka lat temu legalne strony do obstawiania kojarzyły nam się nie najlepiej, ale trzeba przyznać, że na przestrzeni lat sporo w tej kwestii zmieniło się na lepsze! 🙂


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKody promocyjne Święta 2018
Następny artykułZakłady online na Turniej Czterech Skoczni
Obstawianie to moja pasja, a nie sposób na życie. W wolnych chwilach lubię oglądać mecze i szukać ciekawych promocji bukmacherskich. O tych najlepszych piszę na łamach swojego blogu!