Żaden gracz nie obrazi się na więcej wygranych na Ligę Mistrzów. Bukmacher Fortuna i promocja Happy Hours to okazja do zdobycia pokaźniejszych wygranych niż zwykle!

Więcej wygranych na Ligę Mistrzów. Fortuna Happy Hours na wtorek i środę!
Więcej wygranych na Ligę Mistrzów. Fortuna Happy Hours na wtorek i środę!

Fortuna bonus Happy Hours

Każdy lubi wygrywać możliwie jak najwięcej. Promocja Fortuna Happy Hours to okazja do zgarnięcia premii 14%, która może być odebrana przez wszystkich zarejestrowanych typerów!

Nie trzeba zapisywać się do promocji. Nie jest też wymagany żaden kod promocyjny. Bonus za darmo odbiera się jedynie za poprawne typowanie – tym powinien zawsze chwalić się każdy dobry typer!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jak zwiększyć wygrane u bukmachera? Fortuna daje gotową receptę!

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w tej specjalnej akcji? Nie ma żadnych szczególnych wymagań – wystarczy postawienie jednego kuponu o kilku specjalnych warunkach.

Aby zakwalifikować się do Fortuna Happy Hours gracz musi:

  • zagrać kupon za co najmniej 20 PLN
  • zawrzeć w kuponie co najmniej 3 typy
  • postawić na minimum 1 mecz z Ligi Mistrzów
  • zagrać w aplikacji lub na stronie
  • trafić wszystkie typy
  • postawić między godziną 17 a 18 we wtorek lub środę

Promocja dostępna jest tylko 1 oraz 2 października. Dotyczy wszystkich meczów Ligi Mistrzów, a nie jedynie kilku wybranych – gracz sam decyduje, na co chce postawić.

Każdy, kto nie posiada konta w Fortunie, może założyć je bez weryfikacji w dowolnym momencie. Aktualny kod promocyjny to „BETONLINE„, a na start do zgarnięcia jest nawet ponad 1000 złotych!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułRejestracja w Noblebet. Jaki bonus można dostać?
Następny artykułDarmowe kody bonusowe u legalnych bukmacherów w Polsce
Obstawianie to moja pasja, a nie sposób na życie. W wolnych chwilach lubię oglądać mecze i szukać ciekawych promocji bukmacherskich. O tych najlepszych piszę na łamach swojego blogu!