Bukmacher LvBet oferuje graczom kuny bez podatku. Wystarczy zawrzeć zakład z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet na turniej ATP Montpellier, aby liczyć na większą wygraną o 14%.

Kupony bez podatku 2020

Kupony bez podatku 2020

Oferta skierowana jest do każdy użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja graczom dostępna jest jedynie podczas trwania turnieju ATP Montpellier, czyli od 3 lutego do 9 lutego 2020 roku. Typerzy swojego udziału w tej akcji nie muszą nigdzie się zapisywać, ani zgłaszać.

Bukmacher LvBet, kwalifikuje jedynie zakłady, które zostały zawarte z aplikacji mobilnej LvBet. Gracz, który jej nie posiada może w łatwy i szybki sposób pobrać ją ze strony www.LvBet.pl.

Gracz ma prawo zagrać kupon pojedynczy oraz wielozdarzeniowy, na którym to mogą znajdować się zdarzenia przedmeczowe lub na żywo. Jednak trzeba mieć na uwadze, że na zakładzie mogą być wyłącznie typy z turnieju ATP Montpellier.

bonus bez depozytu od Fortuny

Stawka zakładu jest dowolna. Jednak trzeba mieć na uwadze, że z tej akcji wykluczone są wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Każdy użytkownik może w ramach tej akcji zagrać dowolną ilość kuponów. Wygrana zostanie zwiększona automatycznie o 14% jedynie wtedy, gdy gracz zagra kupony, które spełniają powyższe warunki promocji oraz zostały rozliczone jako wygrane.

LvBet kod promocyjny 2020

Polski bukmacher LvBet nowym graczom przewidział pakiet powitalny, gdzie to już na start można otrzymać darmowy freebet o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Typer, który dokona natomiast depozytu może liczyć na darmowe środki równowartości pierwszej wpłaty, gdzie to maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego gracz koniecznie musi wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGry i hazard: Loot Box`y
Następny artykułBonus na Ligę Mistrzów dla każdego gracza od STS. Pula nagród 10 000 złotych.
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.