Bukmacher Forbet w dniu 20 maja zwiększa depozyt swoim graczom. Dokonaj wpłaty i ciesz się darmowa gotówkę na grę.

Forbet zwiększa depozyt o 50%

Forbet zwiększa depozyt o 50%

Oferta skierowana jest do graczy, którzy posiadają weryfikowane konto u bukmachera Forbet.

Promocja trwa jedynie w dniu 20 maja do godziny 23:59. Chcąc wziąć w niej udział trzeba dokonać wpłaty. W zamian operator przyzna bonus w wysokości 50% depozytu. Minimalna kwota wpłąty to 20 PLN. Maksymalnie bukmacher przyzna bonus w wysokości 200 PLN. Taka wartość trafi na konto gracza, który dokona wpłąty za minimum 400 PLN.

Należy jednak pamiętać, żeby grać środkami bonusowymi trzeba odblokować bonus. Poprzez zawarcie kuponu, którego stawka będzie wynosiła wielkość depozytu, zaś kurs całkowity będzie nie mniejszy niż 2.00. Z tej promocji są wykluczone kupony systemowe oraz sporty wirtualne II.

sts bonus bez depozytu kod bonusowy „BETONLINE”

Bonus zostanie przyznany automatycznie do konta gracza. Ale trzeba pamiętać, że promocja dotyczy pierwszego depozytu wykonanego w dniu 20 maja.

Otrzymywany bonus w formie środków bonusowych będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie łącznym nie mniejszym niż 2.00. Na przestrzeni siedmiu dni.

Bonus bez depozytu

Należy również pamiętać, że bukmacher Forbet oferuje bonus na start dla swoich graczy. Wystarczy dokonać rejestracji, a w kodzie promocyjnym wpisać BETONLINE. W zamian operator przyzna bonus w wysokości 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocje na start od bukmachera Fortuna
Następny artykułWygrywaj więcej z Forbet o 12% – 21 maja (wtorek)
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.