W związku z nowym sezonem 2022/23 w rozgrywkach PKO Ekstraklasy legalny bukmacher STS online rozdaje darmową gotówkę. Wystarczy, dokonać wpłaty, aby liczyć na darmowe środki. Maksymalna wartość na jaką może liczyć każdy typer to nawet 100 PLN.

Bukmacher STS rozdaje gotówkę. Gwarantowane 100 PLN dla graczy

Bukmacher STS rozdaje gotówkę. Gwarantowane 100 PLN dla graczy

Owszem na poziom naszej ligi można cały czas narzekać. Jednak warto jest dodać, że czekają nas dosyć ciekawe starcia już w 1 kolejce, a dokładnie mówiąc Raków Częstochowa – Warta Poznań, Korona Kielce – Legia Warszawa, Wisła Płock – Lechia Gdańsk, czy też Lech Poznań – Stal Mielec.

Natomiast legalny bukmacher STS online nagradza każdego użytkownika w ramach oferty promocyjnej „Bonus do wpłaty do 100 PLN. Otrzymaj ekstra środki”, która jest dostępna w dniach od 15 do 17 lipca do godziny 23:59. Lecz należy mieć na uwadze, że chcąc z niej skorzystać w pierwszej kolejności trzeba do tej oferty się zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus za depozyt do 100 PLN

Warunki oferty promocyjnej „Bonus do wpłaty do 100 PLN. Otrzymaj ekstra środki” są niezwykle proste. Pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest to dokonanie depozytu na swoje konto w wysokości nie mniejszej niż 100 PLN.

20 PLN bez wpłaty własnej

Za wykonanie tej czynności każdy użytkownik otrzyma premię o wartości 50% dokonanej wpłaty. Maksymalna wartość, na jaką może liczyć każdy typer to nawet 100 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS

Zakłady bukmacherskie STS oferują graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na sam start można liczyć na na premię za KAŻDY z trzech pierwszych depozytów o łącznej wartości nawet 1500 PLN.

Dodatkowo pierwszy zakład z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem.

Lecz wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego -> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. STS kod promocyjny to kolejne korzyści posiadania konta u najlepszego bukmachera w Polsce. A warto zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLiga Narodów 2022: Pewne 100 PLN na mecz Belgia – Polska w STS
Następny artykułBonusy dla najlepszych typerów KSW 73 od Fortuny
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.