Fani esportu czekają na początek ESL One Cologne w CS:GO. Jednym z faworytów do wygrania jest Astrali? Jednak czy tej drużynie uda się wygrać? Z okazji tej imprezy bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich typerów, w której to zwiększa wygrane o 14%.

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na e-sport

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na e-sport

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest dla graczy w dniach od 2 do 7 lipca. a swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać w tej akcji.

Warunek podstawowy to jest zagranie kuponu z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z ESL One Cologne w CS:GO.

Użytkownik, który nie posiada aplikacji w łatwy sposób może ją ściągnąć ze strony bukmachera LvBet, a także ją zainstalować. Ten proces nie zajmuje dużo czasu, a w żadnym wypadku nie jest skomplikowany.

darmowa kasa. kod promocyjny 2019

Operator dopuszcza na kuponie zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

Stawka za jaką zmusi zostać zagrany kupon jest dowolna. Jednak należy pamiętać, że z promocji są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Darmowe gotówka na grę u legalnego bukmachera LvBet

Bukmacher LvBet oferuje dla darmowych graczy darmowy bonus za rejestrację w wysokości 20 PLN bez dokonania depozytu.

Wystarczy założyć nowe konto oraz przejść poprawnie proces weryfikacji danych, a w zamian operator przyzna darmowy bonus na grę.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja na weekend u legalnego bukmachera STS
Następny artykułDarmowy bonus dla nowych graczy u bukmachera BetClic
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.