Masz zamiast typować turniej tenisowy w Easbourne? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera LvBet, który to oferuje swoim graczom kupony bez podatku.

Kupony bez podatku z aplikacji mobilnej u bukmachera LvBet

Kupony bez podatku z aplikacji mobilnej u bukmachera LvBet

Akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest jedynie podczas turnieju w szkockim Easbourne, czyli do 29 czerwca. A swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunek podstawowy tej akcji jest zagranie kuponu z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju w Easbourne, zarówno ATP jak i WTA. W tej akcji operator dopuszcza zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

darmowa kasa. kod promocyjny 2019

Stawka minimalna jak i maksymalna podczas tej promocji nie jest określona, ale z promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Gracz, który dokonał zawarcia kuponu i spełnia on powyższe warunki promocji, a poza tym kupon został rozliczony jak wygrany może liczyć na większą wygraną o 14%.

Bonus bez wpłaty u legalnego bukmachera LvBet

Warto jest pamiętać, że bukmacher LvBet rozdaje darmowy bonus w wysokości 20 PLN za rejestrację. Środki trafią na konto gracza bez dokonania żadnego depozytu.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus za zakład na finał Ligi Mistrzów od Fortuny
Następny artykułBonus nawet powyżej 200 PLN od bukmachera TOTALBet
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.