Bukmacher Forbet w dniu 21 maja zwiększa wygrane dla swoich graczy. Wystarczy dokonać zawarcia w godzinach 15:00 – 21:00, aby cieszyć się z większej wygranej.


Bukmacher zwiększa wygrane w maju

Bukmacher zwiększa wygrane w maju

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zwerbowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest dla graczy jedynie w dniu 21 maja, tj. wtorek w godzinach 15:00 – 21:00. Chcąc wziąć udział w tej akcji trzeba dokonać zawarcia kuponu.

Podczas tej promocji na kuponie mogą znajdować się zdarzenia przedmeczowe z wykluczeniem zdarzeń długoterminowych.

Jest na pewno z czego typować u bukmachera. Owszem spotkań w piłce nożnej zbyt dużo nie ma obecnie. Jednak w ich dyscyplinach już tak nie jest. Jak chociażby w tenisie, czy też siatkówce. W dodatku trwają obecnie cztery duże turnieje tenisowe oraz rozpoczynają się kwalifikacje do French Open.

Darmowy bonus bez depozytu. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka za jaki zostanie zawarty kupon jest dowolna. Lecz z akcji są wykreślone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

W tej promocji nie biorą również udziału kupony systemowe.

Gracz, którego kupon spełnia powyższe warunki promocji, a także zostanie on rozliczony jak wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy jego wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększy depozyt o 50% do 200 PLN
Następny artykułDarmowy bonus za zakład na finał Ligi Mistrzów od Fortuny
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.