Rzetelna i znana w Polsce legalna firma bukmacherska Lvbet będąca jednym z najlepszych bukmacherów przygotowała wyjątkową ofertę na skoki narciarskie o puchar świata w Zakopanem. Wystarczy, że wytypujesz zwycięzce, który Twoim zdaniem może zdobyć podium. Jeżeli okaże się, że typ był niewłaściwy, to nic straconego ponieważ możesz odzyskać całą gotówkę. Jak to zrobić? Instrukcja podana jest poniżej.

-Obstaw w Lvbet polskiego zawodnika, który w Twojej opinii ma największe szanse na wygraną

-W przypadku niewygranej Twojego wytypowanego skocza otrzymasz zwrot kasy

Jak uzyskać kasę z przegranego zakładu bukmacherskiego?

Zastanawiasz się jakie są zasady zwrotu kasy? Wystarczy, że obstawisz swojego faworyta za minimum 10 złotych w kwocie nie większej niż 50 złotych, aby otrzymać 100% zwrotu. Po konkursie indywidualnym Pucharu Świata w skokach narciarskich 2019, w którym obstawiłeś niewłaściwego skocza, otrzymasz zwrot kasy w postaci bonusu, który pojawi się na Twoim koncie już tego samego dnia!

Najważniejsze punkty REGULAMINU Promocji

1.Czas trwania promocji: 16.01.2019 10:00 – 20.01.2019 16:00.

2.Minimalna stawka pozwalająca wziąć udział w promocji to 10 PLN.

3.W promocji biorą udział zakłady postawione wyłącznie ze środków własnych.

4.Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN.

5.Na jednego użytkownika przypada tylko jeden bonus w promocji.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZgarniaj premie za typy meczowe
Następny artykułPolski bukmacher PZBuk zostaje sponsorem ważnego wydarzenia
Aktualne promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Bonusy tylko dla zawodowych graczy zakładów sportowych, kody promocyjny i rankingi bukmacherów 2019.