Dzisiaj finalnie postanowiłeś, że zarejestrujesz się w podmiocie hazardowym Betfan? Naprawdę warto. Wszak ta firma bukmacherska oferuje m.in. wiele rozmaitych dyscyplin do obstawiania. Chodzi zaś nie tylko o najbardziej popularne sporty, które np. przyciągają miliony widzów przed telewizory. Sprawdź, co konkretnie jest do gry w firmie bukmacherskiej Betfan.

Piłka nożna jest najpopularniejsza

Najwięcej zakładów jest puszczanych na co dzień na futbol. Jest to kwestia, która nie powoduje jednak zaskoczenia. W końcu piłka nożna to nasz sport narodowy. Np. spotkania reprezentacji (męskiej) są oglądane przez miliony widzów. Chętnych nie brakuje także pod kątem odwiedzania Stadionu Narodowego w Warszawie. Najważniejsze mecze chce bowiem zobaczyć kilka razy więcej osób, niż wynosi pojemność tego obiektu. Jakie zakłady można zaś obstawiać na futbol? Wiele cennych informacji na ten temat znajduje się na stronie https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie. Możesz tam sprawdzić listę oferowanych opcji. Takich zaś nie brakuje. M.in. możesz obstawiać rozgrywki reprezentacyjne. Niedługo startuje Liga Narodów UEFA. Dla podopiecznych Czesława Michniewicza to będzie w sumie ostatni, kluczowy sprawdzian przed Mundialem w Katarze. Oczywiście, spotkania zaliczane do Mistrzostw Świata 2022 także na pewno znajdą się w ofercie. Poza tym możesz grać mecze eliminacyjne, czy sparingowe. W ofercie firmy bukmacherskiej Betfan znajdują się również rozgrywki klubowe, czy pucharowe (tutaj szczególnie popularna jest Liga Mistrzów).

Nie brakuje zakładów na tenis ziemny

W naszym kraju wiele osób uprawia ten sport. Oczywiście, przede wszystkim amatorsko. Są też osoby, które zawodowo grają na rozmaitych zawodach itd. Nie brakuje też widzów, którzy z zapartym tchem śledzą poczynania najlepszych zawodników i zawodniczek. Ostatnio na kortach kapitalnie spisuje się Iga Świątek, która zanotowała już ponad 20 kolejnych wygranych! Nic dziwnego, że kibice chętnie obstawiają spotkania tenisowe. W Betfan ich nie brakuje. Ta firma bukmacherska oferuje do typowania m.in. zakłady na turnieje zaliczane do Wielkiego Szlema. Chodzi o Australian Open, French Open, Wimbledon oraz US Open. Poza tym nie brakuje zakładów na mniej prestiżowe zawody. Rozgrywane tak naprawdę na kortach całego świata. Nie ma przeszkód, aby typować np. na triumfatorów konkretnych turniejów, czy pojedynczych potyczek. Możesz także obstawiać dokładne wyniki, overy, undery, czy handicapy itp.

Co jeszcze można grać w Betfan?

Są to inne popularne sporty. Takie, jak choćby koszykówka, siatkówka, czy skoki narciarskie, które w sezonie zimowym robią prawdziwą furorę. Poza tym w ofercie znajdziesz dyscypliny cieszące się na co dzień nieco mniejszym zainteresowaniem. Chodzi zaś np. o hokej na lodzie, darts, tenis stołowy, czy futsal. Co ważne, możesz także obstawiać liczne wydarzenia rozrywkowe, czy zająć się coraz popularniejszym e-sportem (do gry są m.in. Counter Strike, League of Legends, Dota, Valorant itd.).

Poprzedni artykułEuropejskie puchary: Bonusy od bukmachera eWinner. Gwarantowane 90 PLN
Następny artykułObstawienie meczy bez podatku u legalnego bukmachera eWinner