Kto jest faworytem bukmacherów w tegorocznej edycji Turnieju Czterech Skoczni? Okazuje się, że nie jest to wcale Kamil Stoch, mimo że szanse Polaka również do najmniejszych nie należą!

Zakłady online na Turniej Czterech Skoczni

Główny faworyt Turnieju Czterech Skoczni nie powinien dziwić nikogo, kto śledzi od początku początek sezonu Pucharu Świata 2018/19. Jak widać w notowaniach marki Totalbet, eksperci uważają, że największe szanse na triumf ma Ryoyu Kobayashi.

Młody Japończyk w siedmiu dotychczasowych konkursach turniejowych aż cztery razy wygrywał, a łącznie w sześciu stawał na podium. Wydaje się być zatem dość murowanym pretendentem do zwycięstwa.

Mimo wszystko, Totalbet raczej nie zakłady, by komuś udało się w tym sezonie wygrać wszystkie cztery konkursy. Za każdą zagraną złotówkę na taki scenariusz można zyskać aż cztery, gdzie w przypadku kilku zwycięzców w imprezach zysk to zaledwie 20 groszy!

Jeszcze przed inauguracją sezonu bukmacherzy głównego faworyta do zwycięstwa w TCS upatrywali w Kamilu Stochu. Kurs na zwycięstwo broniącego tytułu Polaka wynosił w Totalbet 2.0. Kolejni na liście faworytów byli Stefan Kraft (6.9) i Johansson (9.4) –informuje oficjalny komunikat prasowy bukmacher Totalbet.

Zakłady na skoki narciarskie znajdziecie obecnie u każdego legalnego bukmachera w naszym kraju. Zazwyczaj nie tylko można stawiać na zwycięzców, ale także na to, kto zajmie miejsce w pierwszej trójce albo pokona rywala w swego rodzaju wirtualnym pojedynku.

Turniej Czterech Skoczni 2018/19 rozpoczyna się 30 grudnia w Obersdorfie. Na Nowy Rok zaplanowano event w Garmisch-Partenkirchen, po którym zawody przeniosą się do Austrii.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułUnibet Polska kod na bonus 2019
Następny artykułBukmacherskie podsumowanie roku 2018
Obstawianie to moja pasja, a nie sposób na życie. W wolnych chwilach lubię oglądać mecze i szukać ciekawych promocji bukmacherskich. O tych najlepszych piszę na łamach swojego blogu!