Chciałbyś naprawdę zarabiać dobrą kasę na grze w bukmacherce? Najważniejsza jest odrobina szczęścia, ale także umiejętności, które możesz nabyć. Gry hazardowe są różne, ale dzielimy je na dwie zasadnicze grupy:

– w których możemy liczyć tylko na szczęście;

– w których kluczową rolę odgrywa szczęście i umiejętności;

W pierwszej sekcji mieszczą się takie gry jak loteria, ruletka, blackjack czy dobrze znane nam gry slotowe. Gry te głównie mają swój klucz w rachunku prawdopodobieństwa, co w dłuższym okresie może przynieść naprawdę spore zyski operatorowi, jednak nie Tobie. Dlatego profesjonalne zajmowanie się obstawieniem tego typu gier nie przyniesie zbytnio korzyści.

Kolejna grupa to poker i zakłady sportowe i w obu tych grach szczęście jest bardzo istotne, jednak kluczowa jest prawidłowa gra i umiejętności. Zakłady sportowe to najczęściej wybierana przez graczy rozgrywka, w której można naprawdę sporo zyskać. Niektórzy ludzie będący matematykami, analitykami mający na codzień doczynienia z cyframi mają większe szanse na uzyskanie sukcesu w zakładach, gdyż takim osobom łatwiej jest analitycznie podejść do tematu i wyciągnąć właściwe wnioski. Tego typu osoby mają zdecydowanie lepszy start w zakładach sportowych. 

Jeżeli zamierzasz profesjonalnie zając się grą sprawdź, czy posiadasz ten zestaw umiejętności:

  • ekonomiczny rozsądek
  • Umiejętność zarządzania finansami
  • Umiejętność wyciągania konkretnych wniosków
  • Odpowiednie zarządzanie bankrollem

Nie martw się, jeżeli nie posiadasz szczęścia i często obstawione mecze nie były dobrym celem, jednak musimy Cię uświadomić, że szczęście nie jest najważniejsze i większość dobrych graczy po prostu go nie ma. Skup się na dobrym obstawianiu, aby przyniosło Ci zyski, ponieważ umiejętność przewidywania jest zdecydowanie ważniejsza w tej kwestii. 

Jak pokonać brak szczęścia swoimi umiejętnościami?

Skup się na wartościowych zakładach, czyli takich w których prawdopodobieństwo wynikające z kursu jest niższe niż realne wystąpienie zdarzenia, to naprawdę bardzo istotne! Sugerujemy, abyś poświecił czas na zaznaj mieniem się z tym tematem.

Poszukuj operatorów z najniższą marżą, gdyż tutaj nawet 1% odgrywa ważną rolę, a w dłuższej perspektywie czasu może zdecydować czy gracz będzie wygrywający czy przegrywający.

Zwróć uwagę na banroll managment, który est kwestią kluczową w zakładach. Uzbrój się w cierpliwość, bo tylko tacy gracze potrafią zyskać naprawdę wiele przy odpowiednim zarządzaniu kapitałem.

Wnioski

Podsumowując całokształt musimy skupić się na naprawdę wartościowych zakładach oferowanych przez operatorów z niską marżą. Ucz się dobrze rozplanować swój budżet, nie obstawiaj wszystkiego na jedną kartę. tego typu gra to maraton, a nie sprint! Nie wystarczy tylko szczęście, które zazwyczaj jednorazowo pomaga zdobyć kasę, zdecydowanie pokonuje je odpowiednia i rozsądna gra! Nerwy stali na pewno się przydadzą.

____________________________________________________________________

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakie błędy popełniamy podczas typowania?
Następny artykułTOTAL BONUS z większą wygraną
Aktualne promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Bonusy tylko dla zawodowych graczy zakładów sportowych, kody promocyjny i rankingi bukmacherów 2019.