Zawody w skokach Raw Air to super konkurs z bardzo wysokimi nagrodami pieniężnymi. Najlepszy skoczek zgarnia aż 60 tys. euro. Bukmacher totalbet podał swoje oficjalne typy na tą imprezę, która rozpoczyna się już w piątek.


Typy bukmacherskie na Raw Air

Raw Air jest fascynującym turniejem nie tylko dla zawodników, ale też dla firm bukmacherskich. Wygra ten skoczek, który uzyska najlepszą łączną notę ze wszystkich skoków, oddanych przez wszystkie 10dni zawodów. Liczą się także te skoki w kwalifikacjach, konkursach drużynowych, oraz skokach indywidualnych. Najlepszy skoczek zgarnia 60 tys. euro, drugi w rankingu 30 tys., a trzeci 30 tys.

Kamil Stoch w gronie faworytów

W poprzednim roku 2018r. zawody wygrał nasz Kamil Stoch, który wygrywał przez wszystkie skoki. Jak obstawiają szansę naszego zawodnika eksperci z  TOTALbet? Stoch jest typowany jako faworyt i za wygraną w konkursie dają Kamilowi kurs 4,5. Troszkę lepszą pozycję ma japończyk Ryoyu Kobayashiego. Kurs na zwycięstwo Ryoyu to 3.90.

Zawody cyklu Raw Air zaczynają się już w piątek w Oslo, więc jeśli chcesz obstawić zakłady na tą imprezę, to polecamy założyć konto u bukmachera już teraz.

Cały cykl pucharu świata w skokach powoli się kończy i po tegorocznych Raw Air pozostają już tylko zawody na mamuciej Planicy.  

Wszystkie turnieje Pucharu Świata w skokach można szybko typować u legalnego bukmachera na oficjalnej stronie www.totalbet.pl, która ma bardzo ciekawą propozycję dla nowych użytkowników. Bonusy są bardzo atrakcyjne, a w dodatku ten legalny bukmacher daje możliwość obstawiania skoków na żywo. 


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowa kasa na obstawianie w STS wciąż czeka.
Następny artykułJak czytać kursy bukmacherskie?
Aktualne promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Bonusy tylko dla zawodowych graczy zakładów sportowych, kody promocyjny i rankingi bukmacherów 2019.