Na taką okazję czeka każdy typer, który chce zwiekszyć wartość swojej wygranej, oraz zdobyć extra nagrody! Koniecznie zapoznaj się z ofertą Totolotka, który już od 15 stycznia zaczyna maraton bonusów dla typerów! Obstawiaj dyscypliny sportowe takie jak piłka nożna, skoki, tenis, siatkówka i wiele innych.

Tydzień mega promocji u bukmachera Totolotek

15 styczeń otwiera tydzień emocji i wygranych. Obstaw na kuponie AKO minimum 4 zdarzeniami mecz młodej Polki w Melbourne i zgarnij 25% bonus od zagrania do 50 PLN!

Kolejno 16 odbędzie się Freebet liga Mistrzów Cev. 18 stycznia to GRAM GRUBO W PIĄTEK! Obstawiając wdowolnej rozgrywce minimum 100PLN zdobywasz zwiększenie swojej wygranej o 14%.  Tydzień Emocji zamyka FREEBET Pucharu Świata w Zakopanem. Kibicuj naszym niepokonanym skoczkom i zdobądź z tej okazji 20 zł za pierwszy zakład w kwocie nie mniejszej niż 50 zł. Obstaw konkurs skoków indywidualnych i ciesz się wygraną!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Poprzedni artykułBądź ostrożny i nie zakładaj konta u tych Bukmacherów
Następny artykułZ tym bukmacherem nie przegrasz w obstawianiu Pucharu Świata w Zakopanem!
Aktualne promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Bonusy tylko dla zawodowych graczy zakładów sportowych, kody promocyjny i rankingi bukmacherów 2019.