Typujesz boks? To nie możesz przejść obojętnie podczas dzisiejszej walki pomiędzy Sułęckim, a Andrade w walc o Mistrzostw Świata WBO. Z tej okazji bukmacher Forbet oferuje promocję dla swoich graczy.

Promocja na Boks. Zwrot stawki u legalnego bukmachera Forbet

Promocja na Boks. Zwrot stawki u legalnego bukmachera Forbet

Z tej akcji może skorzystać każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonał nie mniej niż jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest do godz. 23:55 do soboty 29 czerwca, a swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunek podstawowy tej promocji jest to zagranie kuponu pojedynczego, na którym będzie znajdować się TYLKO typ na zwycięstwo Sułęckiego z Andrade podczas walki Mistrzowskiej o pas WBO.

Należy pamiętać, że typ musi pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera Forbet, czyli musi zostać zagrany przed godz. 23:55.

w sts darmowy bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zwrot stawki 100 %nastąpi najpóźniej do dnia 1 lipca do godz. 16:00, a trafią one na konto typera w formie środków bonusowych.

Warto jest pamiętać, że bukmacher dokona zwrotu jedynie pod warunkiem, że Sułęcki nie wygra swojej walki z Andre.

Bonus do 2000 PLN od bukmachera Forbet

Bukmacher Forbet zachęca do rejestracji u siebie nowych graczy, dla których ma ciekawą ofertą promocyjną. Wspomniany operator przyznaje łącznie bonus do 2000 PLN za dokonanie trzech pierwszych depozytów:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Poza tym gracz, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji otrzyma dodatkowy bonus w wysokości 50 PLN


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus nawet powyżej 200 PLN od bukmachera TOTALBet
Następny artykułPromocja na weekend u legalnego bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi legalni bukmacherzy online oferują ciekawe bonusy i promocje bez depozytu, darmowe zakłady, freebety i vouchery.